انتقال پرتال رهنما به شبکه معارف اهل بیت(ع)

شنبه, 16 تیر 1403

با هدف یکپارچه‌سازی دسترسی به پایگاه‌های مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و همچنین مدیریت هزینه‌ها، پرتال رهنما به شبکه معارف اهل‌بیت(ع) منتقل شد.

انتقال پرتال رهنما به شبکه معارف اهل بیت(ع)

به گزارش پایگاه رسمی اطلاع رسانی مجمع جهانی اهل بیت (ع) - با هدف یکپارچه‌سازی دسترسی به پایگاه‌های مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و همچنین مدیریت هزینه‌ها، پرتال رهنما به شبکه معارف اهل‌بیت(ع) منتقل و در بخشی به عنوان «درختواره وب‌سایت‌های شیعی» برای عموم قابل دسترس گردید.

این امر، ضمن استفاده از قابلیت‌ها و امکانات بیشتر برای مدیریت این بخش و همچنین استفاده کاربران، به تشکیل شبکه یکپارچه معارف اهل‌بیت(ع) در فضای مجازی کمک می‌نماید.

لازم به ذکر است، شبکه معارف اهل‌بیت(ع) با هدف مدیریت، شبکه‌سازی و عرضه معارف اهل‌بیت(ع) در بستر فضای مجازی به زبان‌های گوناگون ایجاد شده است.

در این شبکه، 10 پروژه کلان طراحی شده است که یکی از این پروژه‌ها، ایجاد شبکه دسترسی یکپارچه به تمام پایگاه‌های مجمع در فضای مجازی است. بر اساس این پروژه، این شبکه بستر ارتباط و پیوند پروژه‌های فعال مجمع از قبیل ویکی‌شیعه، شیعه دیتا، خبرگزاری ابنا، شبکه پروفایل علمای شاخص شیعه در گوگل اسکالر، اپلیکیشن کتابخوان نبا، پرتال رهنما، سایت مفتاح، اکانت اهل‌بیت(ع) در سایت کورا و دیگر اکانت‌های مجمع در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد.

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

مجمع جهانی اهل‌بیت (ع)

مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام)، به عنوان یک تشکل جهانی و غیردولتی، از طرف گروهی از نخبگان جهان اسلام تشکیل شده است. اهل‎بیت(علیهم‎السلام) به این دلیل بعنوان محور فعالیت انتخاب شده‎اند که در معارف اسلامی در کنار قرآن، محوری مقدس را که مورد پذیرش عامه مسلمین باشد، تشکیل می‎دهند.
مجمع جهانی اهل‎بیت(علیهم‎السلام) دارای اساسنامه‎ای مشتمل بر هشت فصل و سی و سه ماده است.

  • ایران - تهران - بلوارکشاورز - نبش خیابان قدس - پلاک 246
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

تماس با ما

موضوع
ایمیل
متن نامه
2+8=? کد امنیتی