سخنان دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در جلسه شورای معاونین مجمع

Sunday, 24 December 2017
دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم السلام گفت: رای سازمان ملل درباره قدس، تودهنی به ترامپ و ورشکستگی بزرگی برای صهیونیست‌ها بود.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدحسن اختری» با استقبال از رای مثبت اکثریت قاطع اعضای سازمان ملل متحد به پیش‌نویس قطعنامه ضد آمریکایی، گفت: این رای، مشت محکمی بر دهان «دونالد ترامپ» بود.

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم السلام که صبح امروز یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ در ابتدای جلسه شورای معاونین این مجمع سخن می‌گفت افزود: با اینکه آمریکا صراحتاً کشورهای جهان را تهدید کرده بود اما آنها توجه نکردند و علیه تصمیم او رای دادند.

وی رأی مثبت دولت‌های غربی به این قطعنامه را نیز بسیار جالب توجه خواند گفت: برای رژیم صهیونیستی ورشکستگی بزرگی بود که حتی کشورهای اروپایی طرفدار اسرائیل هم کنار آن نایستادند.

ایشان این اتفاق را از عنایات الهی دانست و گفت: خداوند این عنایت و کمک را به مسلمانان کرد و ما باید شکرگزار این نعمت باشیم.

اختری در پایان ابراز امیدواری کرد که جهان اسلام از این فرصت بهره کامل را ببرد و نقشه های آمریکا روزبروز بیشتر خنثی شود.

شایان ذکر است مجمع عمومی سازمان ملل متحد پنج شنبه در یک رای گیری با ۱۲۸ رای موافق در برابر ۹ رای مخالف و ۳۵ رای ممتنع به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل از سوی دونالد ترامپ را محکوم کرد.

 

Ahl Al-Bayt World Assembly

The Ahl al-Bayt World Assembly  is an international non-governmental organization (INGO) that was established by a group of Shiite elites under the supervision of the great Islamic authority of the Shiites in 1990 to identify, organize, educate and support the followers of Ahl al-Bayt.

  • Tehran Iran
  • 88950827 (0098-21)
  • 88950882 (0098-21)

Contact Us

Issue
Email
The letter
2+8=? Captcha